آزادگاناستان البرز

داکت اسپلیت آیسن در کرج ۰۹۱۲۳۶۳۸۷۷۱- ۰۹۱۲۷۶۸۵۹۵۴ | آیسن تهویه (AYSEN Air Conditioning) AST

داکت اسپیلت آیسن

داکت اسپلیت آیسن در کرج

داکت اسپیلت آیسن

 خرید و فروش و قیمت داکت اسپلیت آیسن تهویه (AYSEN Air Conditioning) AST در کرج

خرید و فروش داکت اسپلیت آیسن تهویه در کرج | داکت اسپیلت یا داکت اسپلیت آیسن تهویه | فروشگاه و نمایندگی سیستم های سرمایشی و گرمایشی داکت اسپیلت آیسن تهویه در کرج | خرید و فروش داکت اسپلیت آیسن تهویه | خرید و فروش داکت اسپلیت در کرج | خرید و فروش و نصب داکت اسپیلت آیسن تهویه در کرج | بهترین برند داکت اسپلیت | خرید داکت اسپیلت در کرج | خرید داکت اسپلیت در مهرشهر | قیمت داکت اسپیلت در عظیمیه | فروش داکت اسپیلت در جهانشهر کرج | قیمت داکت اسپیلت در کرج | خرید و فروش و قیمت  داکت اسپلیت کردان در کرج | داکت اسپیلت آیسن | داکت اسپیلت آیسن تهویه  

فروش داکت اسپلیت آیسن به همراه نصب رایگان

داکت اسپلیت در کرج

اسپلیت آیسن

air duct split

تهویه های سقفی اسپلیت یا همان خنک کننده ها برای تامین و تهویه فضاهایی که مورد استفاده هستند میباشد. در عین حال، ساختمان ها غالبا بگونه ای ساخته میشوند که تهویه مناسبی ندارند.
تحقیقی بر روی بادگیرهای چهار و شش بخش برای تعیین عملکرد نسبی آنها در شرایط باد مختلف با استفاده از مدل‌های مقیاس در یک تونل باد انجام شد. نتیجه گیری نشان می دهد که بادگیرهای شش بخش عملکرد قابل پیش بینی تر و قابل اعتمادتری در شرایط باد نامشخص یا متغیر دارند. با این حال، یک بادگیر چهار بخش که ۴۵ درجه نسبت به باد غالب جهت گیری می کند، بیشترین اختلاف فشار و در نتیجه بالاترین سرعت کانال را در یک تاسیسات ایجاد می کند. کار بیشتر در مورد استراتژی‌های شرایط بدون باد خلاصه می‌شود و دامنه تحقیقات بیشتر نشان داده می‌شود.

داکت اسپلیت در کرج duct split karaj

راهنمای کامل داکت اسپلیت: عملکرد، نصب و نگهداری

این ارائه به بررسی داکت اسپلیت می‌پردازد. در این ارائه، به بررسی عملکرد، نصب و نگهداری این سیستم خواهیم پرداخت. هدف این ارائه آشنایی شما با این سیستم پیشرفته است.

داکت اسپلیت چیست؟

داکت اسپلیت یک سیستم تهویه مطبوع است که شامل یک واحد داخلی و یک واحد خارجی است. این سیستم با استفاده از لوله‌های هوا و داکت‌ها، هوای خنک یا گرم را به اتاق‌ها منتقل می‌کند. این سیستم از نظر نصب و استفاده آسان و کارایی بالا برخوردار است.

عملکرد داکت اسپلیت

در داکت اسپلیت، واحد داخلی هوای خنک یا گرم را تولید کرده و از طریق داکت‌ها به اتاق‌ها منتقل می‌کند. واحد خارجی هوای گرم را جذب کرده و به محیط بیرون منتقل می‌کند. این سیستم با استفاده از کمپرسور و فن‌ها عمل می‌کند و به وسیله یک کنترل‌کننده قابل تنظیم است.

نصب داکت اسپلیت

نصب داکت اسپلست نیاز به تخصص دارد. ابتدا باید مکان مناسبی برای نصب واحد داخلی و خارجی انتخاب شود. سپس لوله‌ها و داکت‌ها برای انتقال هوا نصب می‌شوند. در نهایت، سیستم باید به برق متصل شده و تنظیمات اولیه انجام شود.

نگهداری داکت اسپلیت

برای نگهداری داکت اسپلیت، باید فیلترهای هوا را به صورت دوره‌ای تمیز کرده و عملکرد سیستم را بررسی کرد. همچنین، باید به تعمیرات و سرویس دوره‌ای سیستم توجه کرده و در صورت نیاز قطعات آن را تعویض کرد.

داکت اسپلیت یک سیستم پیشرفته تهویه مطبوع است که عملکرد، نصب و نگهداری آسانی دارد. با استفاده از این سیستم، می‌توانید در هر فصلی از سال، هوای خنک یا گرم را در اتاق‌های خود فراهم کنید. این سیستم بهبود کیفیت هوای داخلی را نیز به ارمغان می‌آورد.

آیسن تهویه : ارائه کننده جدیدترین سیستم های تهویه مطبوع و داکت اسپلیت آیسن تهویه (AYSEN Air Conditioning) AST

اسپلیت آیسن

 

خرید و فروش داکت اسپیلت آیسن تهویه در کرج
خرید و فروش داکت اسپیلت آیسن در تهویه کرج

اسپلیت آیسن

خرید و فروش داکت اسپلیت در کرج

ویدئو داکت اسپیلت آیسن در آپارات :

 

آدرس نمایندگی داکت اسپیلت آیسن : کرج ، بلوار قزلحصار ،  خیابان میثم ۳

خرید و فروش داکت اسپیلت کرج

شماره تماس نمایندگی داکت اسپیلت آیسن تهویه (AYSEN Air Conditioning) AST کرج : 

۰۹۱۲۳۶۳۸۷۷۱

۰۹۱۲۷۶۸۵۹۵۴

خرید و فروش داکت اسپلیت کرج

داکت اسپلیت های آیسن تهویه (AYSEN Air Conditioning) AST

داکت اسپلیت کرج
قیمت داکت اسپلیت

اسپلیت آیسن

نصب انواع سیستم های سرمایشی ، گرمایشی

تعریف داکت اسپلیت؟

داکت اسپلیت یا داکت اسپیلت به سیستم های سرمایشی و گرمایشی گفته میشود. داکت اسپیلت شامل دو قسمت اصلی میباشد. یونیت خارجی یا کندانسور و یونیت داخلی یا هواساز قسمت های اصلی تشکیل دهنده داکت اسپیلت هستند. برای آشنایی با داکت اسپیلت بهتر است مقاله ای که در پایین برایتان فراهم کرده ایم مطالعه کنید.

داکت اسپیلت ها طرفداران زیادی دارند. بدلیل اینکه توانایی خنک کردن محیط در فصل گرما و گرم کردن محیط در فصل سرما را دارند. همانطور که گفتیم داکت اسپیلت ها از دو بخش اصلی کندانسور و هواساز تشکیل شده اند. خود کندانسور دارای چند بخش پروانه، فین، دینام، کمپرسور و … است.

قیمت داکت اسپیلت آیسن
قیمت داکت اسپیلت آیسن

مزایای داکت اسپیلت های آیسن :

 • استفاده از کمپرسور اسکرال کوپلند با قابلیت کارکرد تا دمای ۴۸ درجه ی سانتی گراد

 • بدنه یکپارچه تمام گالوانیزه به صورت پرس شده با قالب

 • پوشش رنگ الکترواستاتیک در تمامی بدنه

 • ارتفاع کم یونیت داخلی

 • دارای فیلتر درایر و اویل سپراتور جهت افزایش طول عمر کمپرسور

 • تولید حجم هوای بسیار بالا به نسبت ابعاد کوچک دستگاه (CFM)

 • کارکرد کم صدای دستگاه

 • مجهز به عایق الاستومری در تمامی بدنه

 • مجهز به فیلتر نانوبرای هوای پاک

 • مجهز به نمایشگاه لمسی و کویل آب گرم جهت گرمایش

نوع کارکرد داکت اسپیلت ها چگونه می باشد؟

دستگاه هواساز داکت اسپیلت توکار قرارمیگیرد. از طریق کانال کشی هوا به تمامی اتاق ها و تمامی محیط مورد نظر انتقال داده میشود.

اسپلیت آیسن

داکت اسپیلت چگونه کار میکند؟

این سیستم سرمایشی و گرمایشی برای سرد کردن محیط مورد نظر کارکردی مانند کولر گازی و اسپیلت دارند. برای گرم کردن اما به شیوه ای کاملا متمایز عمل میکنند. برای گرم کردن محیط با استفاده از گرم کردن آب درون داکت اسپیلت هوای گرم به محیط منتقل میکنند.

حال زمان این رسیده است تا مزایا و معایب داکت اسپیلت را بیشتر بشناسیم.

داکت اسپلیت چیست؟ داکت اسپلیت چگونه کار میکند؟
داکت اسپلیت چیست؟ داکت اسپلیت چگونه کار میکند؟

اسپلیت آیسن

خرید و فروش داکت اسپیلت آیسن کرج

انواع داکت اسپلیت آیسن

داکت اسپلیت ها دارای انواع مختلفی میباشند. در ادامه قصد داریم تا شما را با انواع آنها آشنا کنیم.

داکت اسپلیت ها دو نوع معمولی و اینورتر میباشند.

 • اینورتر:

موتور آن سرعت بسیار بالایی دارد و به حالت متغیر کار میکند. از این رو موجب میشود تا سریع کار کند و در مصرف انرژی صرفه جویی گردد. در اینجا دور الکتریکی متغیر به این معنی است که دور موتور با توجه به دمایی که شما تنظیم میکنید خود را هماهنگ میکند. زمانی که دمای محیط خنک شد دور موتور کمتر میشود. زمانیکه دمای محیط گرم شد دور موتور مجددا زیاد میشود. همین امر موجب میشود تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود.

 • معمولی:

در داکت اسپلیت های معمولی دور موتور ثابت میباشد. موتور بصورت یکسان و مداوم کار میکند. دور موتور هیچ تغییری نمکیند مگر اینکه شما بخواهید دمای محیط را کم و زیاد کنید باید اسپلیت را خاموش و یا روشن کنید. همین امر موجب میشود تا اسپلیت پر مصرف گردد.

 

اسپلیت آیسن

نوع کارکرد داکت اسپلیت آیسن چگونه است؟

کارکرد کولر گازی مانند اسپلیت ها میباشند و تفاوت زیادی ندارند. ولی اجزا تشکیل دهنده آن فرق دارد. کولر های آبی با استفاده از آب محیط را خنک میکند. با این تفاسیر سیستم خنک کننده در داکت اسپیلت ها و کولرهای گازی بسیار متفاوت است. هوای خنک توسط یک لوله مسی که هواساز و کندانسور را بهم متصل کرده است به هواساز انتقال پیدا میکند. پس از آن هوا از درون فیلترهای درون هوا ساز بصورت تمیز و فیلتر شده به کانال انتقال داده میشود.

 

نصب داکت اسپلیت آیسن چگونه است؟

در این قسمت تلاش کردیم تا شما را با نحوه نصب داکت اسپلیت آشنا کنیم.

در ادامه قصد داریم شما را با نصب داکت اسپلیت آشنا کنیم. اولین قدم در نصب داکت اسپیلت انتخاب مناسب ترین مکان برای قرار گرفتن کندانسور میباشد. کندانسور روی زمین و یا مقابل آفتاب نباید قرار بگیرد، زیرا موجب اختلال در کارکرد دستگاه خواهد شد. در مرحله بعدی نصب هواساز میباشد. در این بخش نیاز به یک سقف کاذب که در راهرویی که نیاز به سکوت نیست داریم. و آن را درون سقف بصورت حرفه ای جاسازی میکنیم. حال نوبت به کانال کشی به تمامی ساختمان و اتاق ها میرسد. در آخر هواساز و کندانسور را توسط لوله های پلاستیکی و مسی متصل میکنند. حال نوبت به آن میرسد که برق دستگاه را بدرستی تست کنیم. برای تست و صحت برق دستگاه، آن را به روشن کرده و در صورتی که صدای عجیبی نشنیدیم، نصب به درستی صورت گرفته است.

برای خرید و اطلاع از قیمت های داکت اسپلیت ها کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از اینکه چه نوع اسپیلتی برای محیط مورد نظر شما مناسب است کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید تا بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

در صورتی که برای نصب داکت اسپیلت آیسن تهویه خود مشکل دارید میتوانید با ما تماس بگیرید.

نصب و سرویس داکت اسپلیت آیسن توسط متخصص

نصب و سرویس داکت اسپیلت یک کار تخصصی میباشد. نصب و سرویس داکت اسپلیت ها باید توسط نیروی مجرب و خبره صورت بگیرد. در غیراینصورت دستگاه شما آسییب میبیند و خسارت زیادی به شما وارد میکند.

برای اینکه در هزینه ها صرفه جویی کنید، بهتر است یک برند خوب برای داکت اسپیلت انتخاب کنید. داکت اسپیلت های آیسن تهویه یک انتخاب مناسب برای همه مصارف میباشد.

بهترین برند داکت اسپلیت چیست؟

برند آیسن تهویه در تولید و پخش داکت اسپلیت ها بصورت موفق ظاهر شده است. و از آزمون انتخاب مشتریان سربلند بیرون آمده است.

نمایندگی داکت اسپلیت آیسن تهویه (AYSEN Air Conditioning) AST در کرج

خرید و فروش داکت اسپلیت کرج :

خرید و فروش داکت اسپیلت در کرج توسط کارشناسان ما و بهترین برند آیسن صورت میگیرد. کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

 فروشگاه و نمایندگی سیستم های سرمایشی و گرمایشی و نصب داکت اسپلیت در  کرج | خرید و فروش و نصب داکت اسپلیت کرج | بهترین برند داکت اسپلیت | خرید فروش و نصب داکت اسپیلت مهرشهر | قیمت  و نصب داکت اسپلیت در عظیمیه | فروش و نصب داکت اسپیلت در جهانشهر کرج 

داکت اسپلیت چگونه کار میکند؟

قبل تر از این نمونه های مختلف داکت اسپلیت را معرفی کردیم. حال قصد داریم با مزایا و معایب انواع این دستگاهها شما را آشنا کنیم. برای اطلاع از قیمت انواع داکت اسپیلت کافیست با کارشناسان آیسن در تماس باشید.

احتمالا این سوال برایتان پیش آمده که استفاده از کدام داکت اسپیلت برای محیط مورد نظر شما مناسب است. برای اطلاع از این موارد کافیست با مشاورین آیسن در تماس باشید.

خدمات گروه صنعتی آیسن تهویه

 • اجرای کانال کشی هدایت هوا توسط لوله های فلکسیبل در مدلها و سایزهای مختلف

 • اجرای کانال کشی هدایت هوا از جنس گالوانیزه با ورق ضخامت ۵۰ و عایق حرارتی ۱۰ میلیمتر پلی اتیلن روکش آلومینیومی

 • اجرای لوله کشی مسی زیر کار داکت اسپیلت

 • تولید انواع دریچه های تنظیم هوا و بازدید فن کوئل از نوع آلومینیومی و فلزی با برند هواگستر با بیش از ۲۰ سال سابقه کار در استان البرز

تعدادی از نمونه پروژه های بزرگ اجرا شده توسط گروه داکت اسپلیت آیسن تهویه

 • پروژه داکت اسپلیت ۹۰۰ واحدی کمیته امداد امام خمینی (ره)

 • پروژه داکت اسپلیت ۵۰۰ واحدی تعاونی مسکن فرهنگیان

 • پروژه داکت اسپلیت ۱۰۰ واحدی شرکت زامیاد

 • پروژه داکت اسپلیت ۸۰ واحدی شرکت شهاب خودرو

 • پروژه داکت اسپلیت بیمارستان امام حسین (ع)

 • پروژه داکت اسپلیت بیمارستان شهید مدنی

 • پروژه داکت اسپلیت بیمارستان مریم

 • پروژه داکت اسپلیت بیمارستان کمالی

مزایای داکت اسپلیت آیسن

در ابتدا باید این نکته را بدانیم که از نظر قیمت، صرفه جویی در انرژی، کارایی و … این دستگاهها خیلی مناسب تر از باقی دستگاههای تهویه هوا میباشد.

داکت اسپلیت ها نه تنها موجب تغییر میزان دمای محیط میشوند بلکه هوای محیط را تازه و مطبوع میکنند. کانال های این دستگاه به نسبت کولرهای آبی بسیار کوچک تر میباشند. زیرا کیفیت هوای خروجی این دستگاه بسیار بهتر از کولرهای آبی میباشد.

کارایی و کیفیت آنها در قیاس با بقیه سیستم های تهویه مناسب تر است.

داکت اسپلیت آیسن تهویه از نظر قیمت

اسپلیت های اینورتر از نظر هزینه قیمت بالاتری نسبت به اسپلیت های معمولی دارند. اینورتر از نظر میزان انرژی مصرفی و سرعت تغییر دما نسبت به معمولی خیلی بهینه است.

برای خرید و فروش داکت اسپیلت در کرج کافیست با شماره های درج شده در این آگهی تماس بگیرید.

اسپلیت آیسن

معایب داکت اسپلیت

معایب داکت اسپلیت ها

در ادامه قصد داریم تا شما را با معایب این دستگاهها آشنا کنیم. بی شک هر وسیله ای علاوه بر مزایا معایبی نیز دارد.

یکی از مهترین آنها میتوان به این نکته اشاره کرد که ترموستات این دستگاه دمای محیط بزرگتر را اندازه گیری میکند. و دمای اتاق ها و باقی محیط ها را هم نسبت به محیط بزرگتر اندازه گیری میکند. همین امر یکی از مهمترین معایب است.

یکی دیگر از این موارد این است که سیستم گرمایشی این دستگاههای عملکرد ضعیف تری دارند. بهتر است برای گرمایش محیط از سیستم های دیگری مانند پکیج، موتور خانه و … استفاده کنید.

مورد آخر این که این دستگاهها در سقف کاذب نصب میشوند. سر و صدای ایجاد شده توسط این دستگاهها زیاد است. که طی سالیان اخیر برای این مورد فکرهای زیادی شده است. راههایی هست که میتوان از آنها برای طول عمر دستگاه استفاده کرد.

آدرس نمایندگی خرید و فروش داکت اسپیلت یا داکت اسپلیت آیسن تهویه : کرج ، بلوار قزلحصار ، خیابان میثم۳

شماره تماس نمایندگی داکت اسپیلت آیسن تهویه (AYSEN Air Conditioning) AST در کرج : 

۰۹۱۲۳۶۳۸۷۷۱

۰۹۱۲۷۶۸۵۹۵۴

داکت اسپلیت و کولر گازی در کرج
بهترین داکت اسپلیت

 فروشگاه و نمایندگی سیستم های سرمایشی و گرمایشی در  کرج | بهترین برند داکت اسپلیت آیسن تهویه | خرید داکت اسپلیت آیسن تهویه در کرج | فروش داکت اسپیلت در جهانشهر کرج | داکت اسپیلت در کرج |

بهترین داکت اسپلیت :

بهترین داکت اسپلیت ایرانی داکت اسپیلت آیسن

بهترین داکت اسپلیت خارجی

بهترین داکت اسپلیت در بازار ایران

بهترین برند داکت اسپیلت

بهترین مارک داکت اسپیلت

 

مقالات داخلی مربوط به داکت اسپلیت یا داکت اسپلیت آیسن تهویه و سیستم های گرمایشی و سرمایشی :

بهینه سازی تراکم ساختمانی در زونهای TOD در شهر تهران با رویکرد کاهش مصرف انرژی سرمایشی و گرمایشی؛ نمونه موردی: زون ایستگاه مترو سهروردی

بررسی همبستگی میان اندازه ی بناها در بلوک های شهری و بار سرمایشی و گرمایشی سالانه

بررسی هندسه ی متعارف بلوک های شهری در میزان تقاضای انرژی گرمایشی و سرمایشی ساختمان های مسکونی در اقلیم سرد ایران؛ مطالعه موردی: شهر همدان

بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان با کنترل سیستم های گرمایشی و سرمایشی (مطالعه موردی: شهرستان ارسنجان)

تحلیل عددی و بررسی تاثیر عادات و رفتار های افراد در مصرف انرژی تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

مقالات خارجی مربوط به داکت اسپلیت یا داکت اسپلیت آیسن تهویه و سیستم های گرمایشی و سرمایشی :

Effect of splitter damper on airflow conduction for thermal management of a lithium-ion battery cooling system with plate and cylindrical batteries

Propagation of large air pockets in ducts. Analytical and numerical approaches

A novel low-resistance tee of ventilation and air conditioning duct based on energy dissipation control

Static split duct roof ventilators

Pitfalls of Single-Fan Dual-Duct Systems In Humid Climates.

قیمت و خرید و فروش داکت اسپیلت آیسن تهویه در کرج .

قیمت و خرید و فروش داکت اسپیلت آیسن تهویه در

قیمت و خرید و فروش داکت اسپیلت آیسن تهویه در

قیمت و خرید و فروش داکت اسپیلت آیسن تهویه در کرج .

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در جهانشهر کرج .

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در حصارک کرج .

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در درختی کرج .

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در عظیمیه کرج .

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در کرج نو کرج .

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در مارلیک کرج .

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در مهرشهر کرج .

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در مهرویلا کرج .

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در هفت تیر کرج .

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در .

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در مشکین دشت  استان البرز .

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در

قیمت و خرید و فروش داکت اسپلیت در

اسپلیت آیسن

نقشه کرج در گوگل مپ

مسیر رفتن به کرج در گوگل مپ

برای دیدن تصاویر زیبای رامجین کلیک کنید

جستجوهای مرتبط  داکت اسپلیت :

قیمت داکت اسپلیت ( اسپیلت ) آیسن تهویه در کرج

انواع داکت اسپلیت ( اسپیلت ) آیسن تهویه در کرج

نظرات مصرف کنندگان داکت اسپیلت ( اسپلیت ) آیسن تهویه

داکت اسپیلت آیسن تهویه ( اسپلیت )

بهترین داکت اسپلیت ( اسپیلت ) آیسن تهویه

نصب داکت اسپلیت ( اسپیلت آیسن ) کرج

داکت اسپلیت چیست ( اسپیلت )

خرید و فروش داکت اسپیلت در کرج

داکت اسپلیت  در کرج

سوالات متداول داکت اسپیلت آیسن :

قیمت داکت اسپلیت آیسن ؟

انواع داکت اسپلیت آیسن ؟

نظرات مصرف کنندگان داکت اسپلیت آیسن ؟

خدمات نصب داکت اسپیلت آیسن چگونه است؟

بهترین داکت اسپلیت ؟

داکت اسپلیت چیست ؟

خرید و فروش داکت اسپیلت آیسن در کرج

ارسال داکت اسپیلت آیسن برای مناطق مختلف کرج

منابع مورد استفاده برای داکت اسپلیت

ویکی پدیا

گوگل مپ

خرید و فروش داکت اسپیلت در کرج ، داکت اسپیلت در کرج ،  خرید و فروش داکت اسپلیت آیسن در مهرشهر  ، خرید و فروش داکت اسپلیت در مهرویلا ، خرید و فروش داکت اسپلیت در گوهردشت ، خرید و فروش داکت اسپلیت در جهانشهر ، خرید و فروش داکت اسپلیت در فردیس ، خرید و فروش داکت اسپیلت در مهرشهر  ، خرید و فروش داکت اسپیلت در مهرویلا ، خرید و فروش داکت اسپیلت در گوهردشت ، خرید و فروش داکت اسپیلت در جهانشهر ، خرید و فروش داکت اسپیلت در فردیس ، نصب داکت اسپلیت در مهرشهر  ، نصب داکت اسپلیت در مهرویلا ، نصب داکت اسپلیت در گوهردشت ، نصب داکت اسپلیت در جهانشهر ، نصب داکت اسپلیت در فردیس ، نصب داکت اسپیلت آیسن در مهرشهر  ، نصب داکت اسپیلت در مهرویلا ، نصب داکت اسپیلت در گوهردشت ، نصب داکت اسپیلت در جهانشهر ، نصب داکت اسپیلت در فردیس

نقشه کرج در گوگل مپ 

مسیر رفتن به کرج در گوگل مپ 

لوگو سایت رامجین

برای مشاهده صفحه اصلی سایت رامجین کلیک کنید

Shares:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *